O mnie

Przekonaj się kim jestem

PAWEŁ KLUZ


Komik, Iluzjonista
pokazy iluzji i stand-up

Przyszedłem na świat już jakiś czas temu. Nie pamiętam dnia, kiedy się rodziłem, ale podobno płakałem jak dziecko. Mówili też, że w pierwszych tygodniach mojego życia byłem bardzo podobny do ojca – leżałem na plecach, a w rękach trzymałem butelkę. Tak było. Mama nigdy nie karmiła mnie piersią. Zawsze bolała ją głowa. W mojej rodzinie nie było również żadnej tradycji iluzji. Mój ojciec nie zniknął jak miałem trzy lata, ale za to moja matka odeszła zanim się urodziłem.

Gdy jej kiedyś powiedziałem, że jak dorosnę, to zostanę iluzjonistą, to stwierdziła, że te rzeczy się wykluczają.
Bakcyla czarów złapałem jako nastolatek, gdy przebywałem w Stanach . . . w stanach lękowych.
Do czytającej to młodzieży, podpowiadam, że i Wy również możecie mieć prawo, żeby nie wiedzieć, co zrobić z własny życiem. Nigdy nie pozwalajcie, żeby niespełnione marzenia Waszych rodziców stawały Wam na drodze. Chciałem iść na AWF, ale użądliła mnie OSA – (Ośrodek Studiów Amerykańskich) i po niej od razu wylądowałem na uczelni. Przez dwanaście lat w ciągu dnia gadałem o USA, a wieczorami stawałem się niepoważny – patrząc na przedmioty, które pakowałem do kieszeni garnituru, który, po paru latach, kupiłem.

Dwanaście lat. Dokładnie tyle samo zajęło mi, żeby odkryć, że nie mam zupełnie talentu do iluzji, ale nie mogłem już tego rzucić. Byłem zbyt sławny. Musiałem wybrać … i postawiłem wszystko na 52 karty.
Nie mam kanału na YouTubie i nigdy nie byłem w MAM TALENT, ale zapewniam, że brak moich internetowych i telewizyjnych sukcesów jest zamierzony. Uważam również, że za każdym spełnionym artystą, stoi dezaktywowane konto na Facebooku.
To po krótce ja. Z pasji i wykształcenia amerykanista, a hochsztapler, oszust i kanciarz z wyboru i zamiłowania.
Napisałbym coś jeszcze, np. prawdę, ale głupio byłoby pisać tak dobrze o sobie samym.

joker

Magia dla biznesu

Karty na stół - wyczarujemy sukces

BIZNESOWO-MAGICZNY POWER UP DLA TWOJEJ FIRMY
Warsztaty iluzji stanowią oryginalne połączenie zdrowej rywalizacji grupowej, anegdot, pokazu i dobrej zabawy. Inne merytoryczno-rozrywkowe programy z kolei, pozwalają komukolwiek zajmującym się sprzedażą spojrzeć na swoją pracę z zupełnie innej perspektywy i stanowią źródło nietypowej inspiracji.
Wszystko posiada wspólny mianownik – jest oryginalne, pełne dobrej energii i humoru i na długo zapada w pamięć uczestników.

SZKOLENIA, KONFERENCJE, TARGI
LOKOWANIE PRODUKTU LUB USŁUGI W TRIKACH
KREATYWNE WARSZTATY ILUZJI