Referencje

Miód dla uszu

LOGO

Polecam Pawła z całego serca jako oczywisty i niezapomniany wybór na imprezę firmową, event, szkolenie, nieoczywistą niespodziankę dla swoich gości lub pracowników. Dzięki niemu dzieje się magia, która tak wciąga, że zachwytom nie ma końca. Jeszcze raz dziękujemy za tak niezwykły wieczór.

MARCOVA
Ewa Wdowińska, Dyrektor Marketingu Marcova (2020)

LOGO

Kończąc organizację półrocznego cyklu szkoleń dla pracowników naszej firmy chciałam go zwieńczyć czymś INNYM i WYJĄTKOWYM – czymś o czym uczestnicy nie zapomną na drugi dzień, a będą wspominać naprawdę dobrze. Czymś do czego będą chcieli wracać z uśmiechem na twarzy.

Z polecenia dostałam kontakt do Pawła. Krótki research w Internecie po którym ani chwili się nie zastanawiałam aby sięgnąć po telefon i zadzwonić. Bardzo konkretna rozmowa – już wtedy wiedziałam, że chcę mieć go u nas.

Sam występ – rewelacja. Mimo iż Paweł zdecydowanie nie miał łatwego zadania, bo zaraz po jego pokazie grała Polska na Mistrzostwach Świata, to zdołał całkowicie zaciekawić zniecierpliwionych kibiców. Kontakt z publicznością połączony z niewiarygodnymi umiejętnościami sztuki iluzji, do tego idealnie dobrany żart przełamujący bariery jak również odpowiednia dawka przekazanej wiedzy sprawiły zainteresowanie, niedowierzanie, podziw i niedosyt, a długo po pokazie padały pytania: „Jak to możliwe??”, „Jak on to robi?”, „Niesamowite” itd…

Jestem przekonana, że moje założenie, aby nasz cykl szkoleń został zakończony INACZEJ i WYJĄTKOWO zostało zrealizowane dzięki Pawłowi.

Dziękuję. Dziękujemy.

PGS
Katarzyna Kozieł, Dział HR, Grupa Polskie Górnictwo Skalne (2018)

LOGO

Paweł Kluz –  the biggest surprise of our conference.

Before the show – a big mystery.

During the show – a disbelief (how is he doing the tricks?). An incredible sense of humor (he made us cry with laughter). Admiration (our life will never be the same again). Impatience (to watch him more and more presenting his supernormal capabilities). Un-satisfaction (a wish, he could never finish his show).

After the show – a question that keeps coming and coming back again – how was he doing all these tricks?- it’s impossible; a great recognition of his talent and sense of humor.

Once you know Paweł you become defenseless towards his charm, illusion and magic. You have to see it.

Iwona Witkowska, Export Sales Coordinator

„After shaking his hand for good-bye I counted my fingers, just in a case… you know”.

Leszek Janusz, CEO

„Professional and unbelievable cheating with grace and high-class sense of humor”. 

Adam Czerepak, Export Manager

ViaCon
ViaCon sp. z o. o. (2018)

LOGO

Każdy zdaje sobie sprawę, że udany event powinien składać się z kilku elementów, takich jak: ekscytacja, zaangażowanie uczestników, szczery śmiech inteligentnie rozbawionej publiczności, relaks i wyśmienita zabawa. Nie mieliśmy jednak pojęcia, że dostaniemy to wszystko w pakiecie!

Na nudnej imprezie godzina wydaje się trwać w nieskończoność. Paweł sprawił, że nasi Franczyzobiorcy zapomnieli czym jest czas.

Jeśli ktokolwiek chce zorganizować event, którego ludzie nie zapomną, musi pokazać im niemożliwe. Paweł okazał się w tym wybitnym specjalistą. Dziękujemy!

e-Smoking World
Natalia Kunze, Frenchise Manager, CHIC Sp z o. o. Sp. k. (2017)

LOGO

Z okazji Jubileuszu  20-lecia działalności Magneti Marelli Aftermarket w Polsce,   w hotelu Narvil w Serocku, została zorganizowana uroczysta Gala dla klientów oraz partnerów biznesowych firmy. O dobrą zabawę podczas uroczystości zadbał Paweł Kluz. Na początek zadbał by zgromadzeni goście nie zjedli kolacji, następnie by oddali mu całą biżuterię, zawartość swoich kieszeni i portfeli. Redukcja kosztów, a nawet zwrot wydatków poniesionych na przygotowanie imprezy gwarantowane!

A tak poważnie, Paweł dziękujemy za każdy uśmiech na twarzy naszych gości!

Magneti Marelli
Monika Marzec, Product Manager, Magneti Marelli Aftermarket Sp. z o.o. (2017)
 

LOGO

Konferencja Sprzedaży Telefonicznej Orange Polska oraz 10 eventów promujących sprzedaż telefonów.

Na początku byłam przeciwna – „Magik co on może pokazać?!” jednak przyglądając się stronie internetowej oraz opiniami, które czytałam w Internecie pomyślałam, ok spróbuję.

Zaprosiłam pana Pawła na event promujący sprzedaż telefonów, już po pierwszym pokazie wiedziałam że to była bardzo dobra decyzja.

Spotkania eventowe prowadzone były bardzo indywidualnie w zależności od grupy osób które na nie przychodziły. Paweł potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Pełen profesjonalizm jak i wysokie poczucie humoru zaowocowały pełnym sukcesem.

Polecam w 100 %. Dzięki zaangażowaniu i charyzmie, spotkania jak i Konferencja ST została w pamięci na długo.

Orange Polska
Natalia Dębska, Główny Specjalista Wsparcia Sprzedaży B2C (2017)
 

LOGO

Na sukces szkolenia lub konferencji oprócz warstwy merytorycznej olbrzymi wpływ ma również jakość czasu spędzonego poza salą szkoleniową. Nasi trenerzy od 15 lat dbają o poziom szkoleń, natomiast od prawie 5 lat nie wyobrażam sobie większego wydarzenia, konferencji, czy bankietu Szkoły Zarządzania Sprzedażą bez obecności Pawła Kluza – „iluzjonisty do zadań specjalnych”. Po polsku czy po angielsku, łagodnie lub bardziej pikantnie, jego humor w połączeniu z dedykowanymi trikami stanowi mieszankę wybuchową za każdym razem sprawiającą, że impreza na długo zapada w pozytywną pamięć uczestników.

Jeśli więc masz w planie firmową rocznicę, konferencję, event promocyjny lub ekskluzywne wydarzenie prywatne, zaplanuj jego termin tak, aby wstrzelić się w jeden z wolnych terminów Pawła – naczelnego korpomagika RP.

McHayes & Steward
Ireneusz Hertman, Sales Manager, McHayes & Steward Group (2017)

LOGO

It was a true pleasure to have Pawel performing at our dinner with international customers. After a long day of meetings, a few tricks at the dinner tables were just what was needed to create the right atmosphere. By walking around and entertaining our guests, we had more than just a dinner. His tricks were very effective and entertaining and I can say that for a multicultural group like ours, Pawel Kluz proved to be the best choice!

CSC
Marco Veen – Marketing Manager Hospitality, Europe HQ Marketing Team (2009)

LOGO

Chciałbym serdecznie podziękować za występ podczas V Forum Dyskusyjnego pt. 'Chemia
i Diagnostyka dla Energetyki’ w Centrum Konferencyjnym Falenty w Raszynie k. Warszawy.

Najlepszym potwierdzeniem trafności wyboru Pana usług, była reakcja naszych gości. Dzięki połączeniu zaskakujących trików z humorem sytuacyjnym, wszyscy bawili się wyśmienicie i – jak sami stwierdzili – byli pod dużym wrażeniem występu.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana innym organizatorom konferencji oraz imprez biznesowych i okolicznościowych, równocześnie gratulując profesjonalizmu i jeszcze raz dziękując za współpracę i zaangażowanie podczas występu. Życzę dalszych sukcesów i ciekawych zleceń.

ENERGOPOMIAR Sp. z o.o.
Tomasz Rodziewicz, Dyrektor marketingu i strategii (2005)

LOGO

W imieniu organizatorów Kongresu Kadry – Fundacji Obserwatorium Zarządzania oraz Nowoczesnej Firmy Sp. z o. o. – serdecznie dziękuję za uświetnienie swoim występem Magicznego Bankietu HR – imprezy integracyjnej V edycji Kongresu.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Pana niezwykłych umiejętności, poczucia humoru i zdolności do integrowania uczestników Pana pokazu.

Z wielką przyjemnością będziemy polecać Pana występy firmom i osobom szukającym oryginalnego sposobu na uatrakcyjnienie imprez nie tylko integracyjnych.

FUNDACJA OBSERWATORIUM ZARZĄDZANIA
Agnieszka Żmudzińska – Menedżer Projektów HR (2006)

LOGO

Jeśli chcesz przeżyć coś niesamowitego, polecam seans z Pawłem. Nawet największy sceptyk uwierzy, że świat iluzji i magii jest obok i można do niego wejść choć na chwilę.

Polecam gorąco profesjonalizm, dystans i duże poczucie humoru Pana Pawła.

NEXTEER AUTOMOTIVE
Teresa Sielawa – HR Manager (2017)

LOGO

Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pana Pawła Kluza, który zaszczycił nas swoją obecnością na obchodach Dnia Energetyka Fortum odbywających się w Bytomiu 14 września 2012 roku.

Na szczególne podkreślenia zasługuje fachowość i staranność, z jaką Pan Paweł przygotował program artystyczny, dopasowując go do profilu gości. Profesjonalizm w ptrzedstawianiu sztuczek iluzjonistycznych, inteligentny dowcip oraz wyczucie, wprawiły naszych pracowników oraz zaproszonych przedstawicieli władz miasta i współpracujących firm w dobry nastrój, który wzmagał się w trakcie trwania imprezy i utrzymał na wysokim poziomie do jej końca. Z punktu widzenia organizatora imprezy, doceniam również punktualność oraz aktywność Pana Pawła przez cały zakontraktowany czas oraz odpowiedni strój.

Z przyjemnością mogę polecić usługi świadczone przez Pana Pawła Kluza, szczególnie tym, którzy poszukują kreatywnego, profejonalnego i solidnego partnera do współpracy.

FORTUM POWER and HEAT POLSKA Sp. z o.o.
Marzena Karpińska – Menedżer ds. Komunikacji Wewnętrznej (2012)

LOGO

W imieniu firmy Manuli Fluiconnecto serdecznie dziękuję za profesjonalnie przygotowany pokaz iluzji stolikowej oraz okraszonej humorem trików.

Występ typu stand-up comedy oraz pokaz iluzji został przygotowany oraz przeprowadzony w całości w języku angielskim dla gości naszej firmy pochodzących z trzynastu różnych krajów na świecie.

Zdolności językowe w sferze humoru przeszły nasze oczekiwania i spowodowały, iż wieczór prowadzony przez Pana Pawła, na długo zapisał się w pamięci mojej i naszych gości. Pan Paweł w szczególności zaimponował perfekcyjnym przygotowaniem humoru w języku angielskim, traktującego o Polsce, Polakach, jak i o stereotypach wywodzących się z krajów naszych gości.

Jest to dobry przykład iluzji na wysokim poziomie połączonej z bespośrednią interakcją z uczestnikami.

Z przekonaniem mogę polecić usługi Pana Pawła dla najbardziej wymagających gości.

MANULI FLUICONNECTO
Piotr Opoń – Specjalista ds. Marketingu CEE (2012)

14.06.2013 r. Siła k. Olsztyna – Hotel Marina Golf Club

5 Konferencja Sieci Sprzedaży VIAMIND Sp. z o.o. – obecnych ponad 200 gości.

Podczas naszej jubileuszowej – 5 konferencji, rezygnujemy z tradycyjnych gwiazd wieczoru, zespołów muzycznych, wokalistów, kabaretów itp. na rzecz ONE MAN SHOW!

Pan Paweł Kluz, z zaskoczenia prowadzi część oficjalną konferencji naszej firmy, wieczorem indywidualnie prezentuje swój niesamowity spektakl w gronie kolejnych, kameralnych grup gości, aktywnie uczestniczących w seansach niewiarygodnej magii.

Mimo, że nasze konferencje historycznie znane są z wielu atrakcji, to tegoroczną, absolutnie dominuje występ Pawła, którego sztuki komentują praktycznie wszyscy jeszcze długo po zakończeniu imprezy.

Krótka charakterystyka: absolutny, całkowity profesjonalizm, kreatywność ponad uzgodniony zakres występu, wysokiej klasy poczucie humoru oraz pełne zaangażowanie (także czasowe) – człowieka, któremu w dalszym ciągu sprawia radość magia, którą hipnotyzuje otoczenie !

Polecam szczerze z całkowitą odpowiedzialnością !

VIAMIND Sp. z o.o.
Marek Wietrzyński – Dyrektor Operacyjny – Członek Zarządu (2013)

LOGO

Wow! To mało powiedziane.

Paweł tworzy oryginalne show, które pełne jest dowcipów, gagów i pokazów iluzji.
Łączy w nim swoje wyjątkowe poczucie humoru z niezywkłym konktaktem z publicznością.

Wszystko to zgrabnie dopasowując do potrzeb klienta i jego oczekiwań.

Ale.. to co wyróżnia Pawła najbardziej to jego nieprzeciętne umiejętności iluzjonistyczne – do dziś zastanawiamy się w firmie „jak On to zrobił?”

Polecam bardzo!

ORKLA CARE S.A.
Monika Modrzejewska – Senior Brand Manager, Orkla Care S.A. (2017)

LOGO

Wydawać by się mogło, że w świecie programów rozwojowych dedykowanych dla najwyższej kadry mangerskiej, zarządów i doświadczonych praktyków biznesu trudno znaleźć miejsce dla czegoś tak nieuchwytnego jak iluzja. Zdecydowałam się jednak na kontrowersyjne zestawienie tematyki kształtowania postaw przywódczych, zarządzania sobą i motywacji w ramach prowadzonej przez ICAN Institute „Letniej Szkoły Liderów 2013” właśnie z tematyką iluzji i porażki.

Wyjątkowa osobowość Pawła Kluza dała Uczestnikom przeświadczenie, że można skupić w jednej osobie takie cechy jak perfekcjonizm, pasja, przesłanie i niespotykane poczucie humoru. Ta wyjątkowa mieszanka umiejętności umożliwiła nieprawdopodobną otwartość grupy na siebie już podczas pierwszego spotkania i była ważnym elementem do pracy w grupach.

Starając się określić Pawła w jednym zdaniu: to lodołamacz nieśmiałości i stereotypów w najbardziej eleganckiej formule.

HARVARD Business Review, ICAN Institute Sp. z o.o.
Sylwia Dąbrowska – Dyrektor Rozwoju Biznesu (2013)

LOGO

W imieniu swoim, kolegów z firmy Lotos Sp. z o.o. oraz zaproszonych gości, chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panie Pawle za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery podczas ‘Magicznej’ kolacji zorganizowanej w czasie dorocznego spotkania klientów naszyj firmy, które odbyło się w dniu 23 września 2010 w Kliczkowie.

Jestem przekonany, że Pana pokaz na długo zostanie w pamięci naszych klientów i pracowników, dlatego też z przyjemnością i pełnym zaufaniem polecam Pana osobę i Pana niezwykłe umiejętności wszystkim firmom, które chciałyby urozmaicić i wyrwać się z okowów tradycyjnych ogranych form spędzenia czasu ze swoimi klientami i nie tylko.

Nasze spotkania biznesowe i integracyjne zostały wzbogacone o niezwykły element iluzji, sztuki oraz świetnego humoru. Dziękuję, że po raz kolejny mogłem Pana gościć a Pana występ wprawił naszych klientów i pracowników w zachwyt i zdumienie.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

 

LOTOS ASFALT Sp. z o.o.
Zbigniew Urbańczyk – Kierownik Biura Handlu Ciężkim Olejem Opałowym (2010)

LOGO

W imieniu firmy Siemens Sp. z o.o. chciałabym serdecznie podziękować Panu Pawłowi Kluzowi za oprawę artystyczną spotkania dla naszych klientów i partnerów Automatyki Przemysłowej podczas imprezy zorganizowanej w Hotelu Tumskim w Płocku w dniu 20 października 2010 roku.

Jako organizatorka wielu podobnych imprez, miałam wielokrotną możliwość podziwiania nie tylko zabawnych trików w wykonaniu Pana Pawła, ale też łatwości w integrowaniu gości na nie zaproszonych.

To, co najbardziej wspominają nasi klienci, to zaangażowanie ich w triki i atmosferę, która panuje na takiej imprezie gdzie ciągle słychać śmiech i brawa towarzyszące Pana pokazom.

Z pełną odpowiedzialnością polecam występ Pana Pawła dla najbardziej wymagających klientów organizujących podobne imprezy. Jestem pewna, że zaangażowanie, z którym Pan Paweł wykazuje w wykonywaną pracę i profesjonalizm z jakim podchodzi do swojego zawodu, a jednocześnie dystans, z którym go przedstawia, niepowtarzalnie uświetni każde spotkanie i na długo zostanie w pamięci jego uczestników.

Ufam, że Pana niespotykane umiejętności zadziwiania, ale głównie bawienia publiczności niejednokrotnie zdołają wprowadzić w zachwyt zarówno naszych klientów jak i pracowników.

SIEMENS POLSKA Sp. z o.o
Beata Hajdera – Specjalista ds. Marketingu, Siemens Polska Sp. z o.o. (2010)

Pan Paweł Kluz został zaproszony na coroczną konferencję letnią organizowaną przez Pearson Education Polska, wydawcę podręczników Longmana. Jeden z wieczorów konferencji został okrzyknięty Wieczorem Magii — ogłoszono konkurs sztuk magicznych w wykonaniu pracowników firmy, a gwiazdą wieczoru był właśnie p. Paweł Kluz.

Niewielu z nas miało okazję zobaczyć popisy profesjonalnego iluzjonisty. A już zupełnie nikt z nas nie uczestniczył w pokazie, gdzie iluzjonista prezentował swoje umiejętności tuż obok nas. Zafascynowani znikającymi kartami, zaglądaliśmy panu Pawłowi w rękawy, prosiliśmy o wielokrotne powtarzanie sztuczek — i patrzyliśmy szeroko otwartymi oczami, a karty i tak w tajemniczy sposób znikały.

Gorąco polecam występ pana Pawła Kluza dla urozmaicenia spotkania — czy to wieczoru konferencyjnego tak jak w naszym przypadku, czy też dowolnego spotkania, po którym przydałaby się chwila oddechu. Wszyscy pracownicy naszej firmy są pod wielkim wrażeniem występów. Konferencja z udziałem p. Pawła Kluza pozostanie na długo w pamięci jej uczestników.

Pearson Education Polska
Jacek Środa, Deputy Sales Director (2008)

LOGO

Zaproszenie Pana Pawła na bal firmowy było strzałem w dziesiątkę. Nasi goście byli zachwyceni umiejętnościami Pana Pawła oraz jego poczuciem humoru, które towarzyszyło jego występom. Dodatkowo zaangażowanie Pana Pawła w przygotowanie się do imprezy jest gwarancją dobrej zabawy.

ACHIEVEGLOBAL – MILLER HEINMAN GROUP
Beata Wacławska – Specjalista ds. Projektów (2007)