Masz pytania?
Referencje
Miód dla uszu

Polecam Pawła z całego serca jako oczywisty i niezapomniany wybór na imprezę firmową, event, szkolenie, nieoczywistą niespodziankę dla swoich gości lub pracowników. Dzięki niemu dzieje się magia, która tak wciąga, że zachwytom nie ma końca. Jeszcze raz dziękujemy za tak niezwykły wieczór.

MARCOVA
Ewa Wdowińska, Dyrektor Marketingu Marcova (2020)

Kończąc organizację półrocznego cyklu szkoleń dla pracowników naszej firmy chciałam go zwieńczyć czymś INNYM i WYJĄTKOWYM – czymś o czym uczestnicy nie zapomną na drugi dzień, a będą wspominać naprawdę dobrze. Czymś do czego będą chcieli wracać z uśmiechem na twarzy.

Z polecenia dostałam kontakt do Pawła. Krótki research w Internecie po którym ani chwili się nie zastanawiałam aby sięgnąć po telefon i zadzwonić. Bardzo konkretna rozmowa – już wtedy wiedziałam, że chcę mieć go u nas.

Sam występ – rewelacja. Mimo iż Paweł zdecydowanie nie miał łatwego zadania, bo zaraz po jego pokazie grała Polska na Mistrzostwach Świata, to zdołał całkowicie zaciekawić zniecierpliwionych kibiców. Kontakt z publicznością połączony z niewiarygodnymi umiejętnościami sztuki iluzji, do tego idealnie dobrany żart przełamujący bariery jak również odpowiednia dawka przekazanej wiedzy sprawiły zainteresowanie, niedowierzanie, podziw i niedosyt, a długo po pokazie padały pytania: „Jak to możliwe??”, „Jak on to robi?”, „Niesamowite” itd…

Jestem przekonana, że moje założenie, aby nasz cykl szkoleń został zakończony INACZEJ i WYJĄTKOWO zostało zrealizowane dzięki Pawłowi.

Dziękuję. Dziękujemy.

PGS
Katarzyna Kozieł, Dział HR, Grupa Polskie Górnictwo Skalne (2018)

Paweł Kluz –  the biggest surprise of our conference.

Before the show – a big mystery.

During the show – a disbelief (how is he doing the tricks?). An incredible sense of humor (he made us cry with laughter). Admiration (our life will never be the same again). Impatience (to watch him more and more presenting his supernormal capabilities). Un-satisfaction (a wish, he could never finish his show).

After the show – a question that keeps coming and coming back again – how was he doing all these tricks?- it’s impossible; a great recognition of his talent and sense of humor.

Once you know Paweł you become defenseless towards his charm, illusion and magic. You have to see it.

Iwona Witkowska, Export Sales Coordinator

"After shaking his hand for good-bye I counted my fingers, just in a case… you know”.

Leszek Janusz, CEO

"Professional and unbelievable cheating with grace and high-class sense of humor”. 

Adam Czerepak, Export Manager

ViaCon
ViaCon sp. z o. o. (2018)

Każdy zdaje sobie sprawę, że udany event powinien składać się z kilku elementów, takich jak: ekscytacja, zaangażowanie uczestników, szczery śmiech inteligentnie rozbawionej publiczności, relaks i wyśmienita zabawa. Nie mieliśmy jednak pojęcia, że dostaniemy to wszystko w pakiecie!

Na nudnej imprezie godzina wydaje się trwać w nieskończoność. Paweł sprawił, że nasi Franczyzobiorcy zapomnieli czym jest czas.

Jeśli ktokolwiek chce zorganizować event, którego ludzie nie zapomną, musi pokazać im niemożliwe. Paweł okazał się w tym wybitnym specjalistą. Dziękujemy!

e-Smoking World
Natalia Kunze, Frenchise Manager, CHIC Sp z o. o. Sp. k. (2017)

Z okazji Jubileuszu  20-lecia działalności Magneti Marelli Aftermarket w Polsce,   w hotelu Narvil w Serocku, została zorganizowana uroczysta Gala dla klientów oraz partnerów biznesowych firmy. O dobrą zabawę podczas uroczystości zadbał Paweł Kluz. Na początek zadbał by zgromadzeni goście nie zjedli kolacji, następnie by oddali mu całą biżuterię, zawartość swoich kieszeni i portfeli. Redukcja kosztów, a nawet zwrot wydatków poniesionych na przygotowanie imprezy gwarantowane!

A tak poważnie, Paweł dziękujemy za każdy uśmiech na twarzy naszych gości!

Magneti Marelli
Monika Marzec, Product Manager, Magneti Marelli Aftermarket Sp. z o.o. (2017)

Konferencja Sprzedaży Telefonicznej Orange Polska oraz 10 eventów promujących sprzedaż telefonów.

Na początku byłam przeciwna – „Magik co on może pokazać?!” jednak przyglądając się stronie internetowej oraz opiniami, które czytałam w Internecie pomyślałam, ok spróbuję.

Zaprosiłam pana Pawła na event promujący sprzedaż telefonów, już po pierwszym pokazie wiedziałam że to była bardzo dobra decyzja.

Spotkania eventowe prowadzone były bardzo indywidualnie w zależności od grupy osób które na nie przychodziły. Paweł potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Pełen profesjonalizm jak i wysokie poczucie humoru zaowocowały pełnym sukcesem.

Polecam w 100 %. Dzięki zaangażowaniu i charyzmie, spotkania jak i Konferencja ST została w pamięci na długo.

Orange Polska
Natalia Dębska, Główny Specjalista Wsparcia Sprzedaży B2C (2017)