Masz pytania?
Referencje
Miód dla uszu

Każdy zdaje sobie sprawę, że udany event powinien składać się z kilku elementów, takich jak: ekscytacja, zaangażowanie uczestników, szczery śmiech inteligentnie rozbawionej publiczności, relaks i wyśmienita zabawa. Nie mieliśmy jednak pojęcia, że dostaniemy to wszystko w pakiecie!

Na nudnej imprezie godzina wydaje się trwać w nieskończoność. Paweł sprawił, że nasi Franczyzobiorcy zapomnieli czym jest czas.

Jeśli ktokolwiek chce zorganizować event, którego ludzie nie zapomną, musi pokazać im niemożliwe. Paweł okazał się w tym wybitnym specjalistą. Dziękujemy!

e-Smoking World
Natalia Kunze, Frenchise Manager, CHIC Sp z o. o. Sp. k. (2017)

Z okazji Jubileuszu  20-lecia działalności Magneti Marelli Aftermarket w Polsce,   w hotelu Narvil w Serocku, została zorganizowana uroczysta Gala dla klientów oraz partnerów biznesowych firmy. O dobrą zabawę podczas uroczystości zadbał Paweł Kluz. Na początek zadbał by zgromadzeni goście nie zjedli kolacji, następnie by oddali mu całą biżuterię, zawartość swoich kieszeni i portfeli. Redukcja kosztów, a nawet zwrot wydatków poniesionych na przygotowanie imprezy gwarantowane!

A tak poważnie, Paweł dziękujemy za każdy uśmiech na twarzy naszych gości!

Magneti Marelli
Monika Marzec, Product Manager, Magneti Marelli Aftermarket Sp. z o.o. (2017)

Konferencja Sprzedaży Telefonicznej Orange Polska oraz 10 eventów promujących sprzedaż telefonów.

Na początku byłam przeciwna – „Magik co on może pokazać?!” jednak przyglądając się stronie internetowej oraz opiniami, które czytałam w Internecie pomyślałam, ok spróbuję.

Zaprosiłam pana Pawła na event promujący sprzedaż telefonów, już po pierwszym pokazie wiedziałam że to była bardzo dobra decyzja.

Spotkania eventowe prowadzone były bardzo indywidualnie w zależności od grupy osób które na nie przychodziły. Paweł potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Pełen profesjonalizm jak i wysokie poczucie humoru zaowocowały pełnym sukcesem.

Polecam w 100 %. Dzięki zaangażowaniu i charyzmie, spotkania jak i Konferencja ST została w pamięci na długo.

Orange Polska
Natalia Dębska, Główny Specjalista Wsparcia Sprzedaży B2C (2017)

Na sukces szkolenia lub konferencji oprócz warstwy merytorycznej olbrzymi wpływ ma również jakość czasu spędzonego poza salą szkoleniową. Nasi trenerzy od 15 lat dbają o poziom szkoleń, natomiast od prawie 5 lat nie wyobrażam sobie większego wydarzenia, konferencji, czy bankietu Szkoły Zarządzania Sprzedażą bez obecności Pawła Kluza - „iluzjonisty do zadań specjalnych”. Po polsku czy po angielsku, łagodnie lub bardziej pikantnie, jego humor w połączeniu z dedykowanymi trikami stanowi mieszankę wybuchową za każdym razem sprawiającą, że impreza na długo zapada w pozytywną pamięć uczestników.

Jeśli więc masz w planie firmową rocznicę, konferencję, event promocyjny lub ekskluzywne wydarzenie prywatne, zaplanuj jego termin tak, aby wstrzelić się w jeden z wolnych terminów Pawła – naczelnego korpomagika RP.

McHayes & Steward
Ireneusz Hertman, Sales Manager, McHayes & Steward Group (2017)

It was a true pleasure to have Pawel performing at our dinner with international customers. After a long day of meetings, a few tricks at the dinner tables were just what was needed to create the right atmosphere. By walking around and entertaining our guests, we had more than just a dinner. His tricks were very effective and entertaining and I can say that for a multicultural group like ours, Pawel Kluz proved to be the best choice!

CSC
Marco Veen - Marketing Manager Hospitality, Europe HQ Marketing Team (2009)

Chciałbym serdecznie podziękować za występ podczas V Forum Dyskusyjnego pt. 'Chemia
i Diagnostyka dla Energetyki' w Centrum Konferencyjnym Falenty w Raszynie k. Warszawy.

Najlepszym potwierdzeniem trafności wyboru Pana usług, była reakcja naszych gości. Dzięki połączeniu zaskakujących trików z humorem sytuacyjnym, wszyscy bawili się wyśmienicie i - jak sami stwierdzili - byli pod dużym wrażeniem występu.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana innym organizatorom konferencji oraz imprez biznesowych i okolicznościowych, równocześnie gratulując profesjonalizmu i jeszcze raz dziękując za współpracę i zaangażowanie podczas występu. Życzę dalszych sukcesów i ciekawych zleceń.

ENERGOPOMIAR Sp. z o.o.
Tomasz Rodziewicz, Dyrektor marketingu i strategii (2005)